صفحه اصلی / درباره مسعود لعلی

درباره مسعود لعلی

 

  • کارشناس ارشد رشته روانشناسی بالینی.
  • نویسنده‌ی بالغ بر 50 جلد کتاب پرفروش در زمینه مهارت های زندگی، روانشناسی مثبت‌نگر، رشد درونی و اصول موفقیت با تیراژ تقریبی دو میلیون نسخه)
  • بنیانگذار سبک کتاب‌های قصه‌درمانی و تمثیل‌درمانگری در ایران. وجود بالغ بر 2000 داستان و تمثیل الهام‌بخش و قابل تامل، پنجاه جلد کتاب ذکر شده را تبدیل به بزرگ‌ترین و کامل‌ترین مرجع قصه‌ای روانشناختی دنیا کرده است. لیست آثار منتشر شده را در همین سایت می توانید مشاهده نمائید.
  • مدیر مسئول انتشارات مهارت های زندگی.
  • سخنران انگیزشی و برگزار کننده کارگاه‌های آموزشی در زمینه مهارت های زندگی، مدیریت روحیه و موفقیت.

مسعود لعلی متولد شهریورماه 1355 در مشهد. تا مقطع دیپلم در رشته علوم انسانی (دبیرستان حکمت)، در این شهر مشغول به تحصیل بود. در سال 1373 در رشته علوم سیاسی وارد دانشگاه تهران شد و از سال 1377 در همان دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد گرایش روابط بین الملل ادامه تحصیل داد. در همین اثنا بود که با مباحث روانشناسی، مهارت زندگی، رشد و به‌سازی درونی و تکنیک‌های موفقیت آشنا شد و علاقه‌اش در این زمینه باعث شد تا مطالعه و فعالیت خود را در این حوزه متمرکز گرداند. تالیف و گردآوری در حوزه‌های فوق را با کتاب شانه های غول بنا نهاد و پس از آن کتاب شما عظیم‌تر از آنی هستید که می‌اندیشید را نگاشت. ذهنیت وی این بود که در میان خیل عظیم کتاب‌هایی که در این بخش روانه بازار نشر می شود اثری متفاوت ارائه بدهد. پس تصمیم گرفت با ابزار قصه (قصه درمانی) مباحث مهم مهارت‌های زندگی را برای عامه افراد انعکاس دهد. خوشبختانه این ایده با استقبال بسیار خوب خوانندگان کتاب‌ها مواجه شد بصورتیکه او را وا داشت که مجلدهای بعدی به این کتاب اضافه کند و در حال حاضر ده جلد از آن به چاپ رسیده است. وی هم‌اکنون بیش از 50 جلد کتاب تالیف کرده است.

فقط یک قدم دیگه تا دانلود کتاب فاصله دارید!
لینک دانلود به ایمیل‌تان ارسال می شود
۳۰ درصد تخفیف ویژه
برای خرید محصول «انگیزه‌هایی که تو را میلیاردر می‌کند»
بخاطر اینکه بیش از یک دقیقه است که درحال دیدن این صفحه هستید.
برای دانلود نام و ایمیل خود را وارد کنید
لطفا ایمیل معتبر وارد کنید. لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود
لطفا ایمیل معتبر وارد کنید. لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود
آدرس ایمیل هرگز با www شروع نمی شود!