[fvplayer id=”1″]

بازی گردش مالی که توسط نابغه مالی جهان «رابرت کیوساکی» و نویسنده کتاب پرفروش «پدر پولدار پدر بی پول» ابداع شده است، از سال ۱۹۹۶ زندگی میلیونها نفر را در سراسر جهان تغییر داده است.

این بازی آموزشی در رده بازی های «رومیزی» قرار می گیرد. افراد با این بازی درباره امور مالی،افزایش مهارت های فنی،مفاهیم سرمایه گذاری وحسابداری زندگی نکات بنیادی و کاربردی می آموزند و با عمیق ترین مفاهیم هوش وسواد مالی آشنا می شوند.

این بازی شخصیت افراد را برای ورود به حوزه های سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کارهای پولساز شکل می دهد و به آنها کمک می کند که بر ترس ها و تنبلی ها خود در راه رسیدن به ثروت ورفاه مالی غلبه کنند.

اگر سال هاست که مشغول خواندن کتاب هایی در زمینه موفقیت مالی هستید،

اگر تلاش می کنید با قوانین جذب به زندگی رویایی خود برسید

و یا در سمینارهای متعدد شرکت کرده اید ولی به نتیجه دلخواه نرسیده اید،وقت آن است که از طریق یک بازی شبیه ساز که مدلی قدرتمند از زندگی واقعی کارآفرینان و سرمایه گذاران بزرگ است،با رمز ورازهای ثروتمند شدن آشنا شوید.

در این ویدیو رابرت کیوساکی توضیحات جالبی درباره بازی کش فلو اریه می دهد و شما را پتانسیل های این بازی جهانی آشنا می کند.
در ضمن اگر می خواهید اطلاعات بیشتر درباره این بازی بدست آورید شما را به خواندن مقاله : بازی کنید و ثروتمند شوید  دعوت می کنیم.

X