بطور خلاصه هرآنچه در ذهن انسان جه خوب و جه بد یا زشت و زیبا تصور می شود در دنیای واقعی پدیدار خواهد شد.در واقع برای رسیدن به اهداف باید با آنها در ذهن خود هم فرکانس شویم.

سرعت به واقعیت پیوستن این اهداف و تصورات به تمرکز ذهن روی آن موضوع بستگی دارد.

درواقع باید یتوان با اهدافمان در ذهن خود هم فرکانس شویم.باید اهدافمان بگونه ای باشد که بتوان آنها را در ذهن خود باور داشت و بدانیم که به هرچه فکر کنیم همان میشود.

 

معنی هم فرکانس شدن با تصورات ذهنی و اهدافمان

کلید جذب خواسته ها، هم فرکانس شدن با آنهاست. یعنی ما باید با خواسته هایمان در یک وضعیت ارتعاشی قرار بگیریم تا روند جذب آنها سرعت بیابد. ارتعاش به معنای یکی شدن با خواسته تان است ونه فقط فکر کردن.

 

وقتی به چیزی می اندیشید فقط دارید فکر میکنید و این ارتعاش نیست وپاسخی دریافت نمیکنید ولی ارتعاش ؛ همسو شدن با هدف و خواسته است مثلا اگر شما آرامش میخواهید این طور باید ارتعاش بفرستید باید همه وجودتان آرامش شود و آن را احساس کنید .

 

درست مانند اینکه ایستگاه های مختلف رادیویی وجود دارد و آنها در حال ارسال برنامه های خود در طول موج های مختلف برای مخاطبین هستند.
اما ما زمانی می توانیم از برنامه های شبکه رادیویی مورد نظرمان استفاده کنیم که با طول موج آن هماهنگ شویم.

 

سوال: چگونه می توانیم با اهداف مان هم فرکانس شویم؟

در این ویدئو به یک روش بسیار موثر اشاره شده است. استفاده از قدرت احساسات سریعترین و قدرتمندانه ترین شیوه برای هم فرکانس شدن با خواسته های مان است. در این ویدئو توضیح داده شده است که ما چگونه می توانیم از این روش برای جذب سریع تر آرزوهایمان استفاده کنیم.

 

 

چگونه با اهداف مان هم فرکانس شویم؟

 

مدت زمان : ۸ دقیقه و ۱۹ ثانیه
حجم فایل : ۲۸ مگابایت
فرمت : mp4

 

1 دیدگاه در ”چگونه با اهداف مان هم فرکانس شویم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X