حساب پس انداز کائناتی شما چقدر فعال است؟ در سیستم بانکداری هر مبلغی هر چند ناچیز مورد حساب قرار می گیرد. افزایش سپرده گذاری ها در دراز مدت منجر به پدید آمدن اندوخته های مالی قابل توجهی می شود.

همه چیز مورد حساب و کتاب قرار می گیرید

تک تک ما انسان ها در حافظه ی کائنات دارای یک حساپ پس انداز سعی و تلاش هستیم.

در قانون جذب هر تلاشی که می کنیم، هر قدمی که برمی داریم، هر کاری که انجام می دهیم، فارغ از اینکه موضوعی و اندازه و اهمیت آن چقدر است در حساب پس انداز کائناتی ما ثبت می شود.

در درازمدت اگر موجودی حساب پس انداز سعی و تلاش تان 
به حد معینی رسید، قوانین کیهانی به نفع شما فعال می شود و شما مزد زجر های تان را در قالب اتفاقات مثبت و گشایش های ناگهانی، پیشرفت های سریع، طی کردن راه های صدساله در یک شب می بینید.

این ویدئو رو ببینید

 

 

 

شما در کائنات یک حساب پس انداز دارید

مدت زمان : ۸ دقیقه و ۲۹ ثانیه
حجم فایل : ۳۷ مگابایت
فرمت : mp4

 

موضوعی مهم در قوانین کائنات وجود دارد که شاید از آن بی خبر بودید.با ددین این کلیپ دیگر هیچ وقت از جملاتی مانند فلان جا “این کار بیهوده را کردم”، یا “این کار من بی ثمر بود” نخواهید گفت.

در واقع شما متوجه می شوید در کائنات تمامی آدم ها حساب پس انداری دارند که تمامی امور و کارهای شان و نتایج و تاثیرات آن در ان حساب پس انداز می شود.

حسابی به نام حساب تلاش و کوشش

این را بدانید که هر قدمی که بر میدارید انرژی دارد و در حساب کائناتی تان پس انداز می شود.و در بانک سعی و تلاش اندوخته می شود.

و هرچه این تلاش ها بیشتر شوند شما دارای مقداری اعتبار میشوید و وقتی این اعتبار به حد معینی برسد قوانین جذب را فعال میکنید و اتفاقات مهم و معجزه آسا جلوی راهتنان سبز میشوند.

 

مدت زمان : ۸ دقیقه و ۲۹ ثانیه
حجم فایل : ۶ مگابایت
فرمت : mp3

 

5 دیدگاه در ”چقدر پس انداز در حساب پس انداز کائناتی تان دارید؟

 1. اقای لعلی،من حدود یک سال هست که دنبال نشانه هایی از این قانون هستم.و به دستوراتش عمل میکنم.میدونم اشنایی با شما یکی از عالیترین نتایج قوانین بود.نمیدونم چجوری میتونم بیان کنم که چقدر ازتون ممنونم،چون در قالب کلمات نمیگنجه.ارزوی موفقیت براتون دارم.
  احسان پاشازاده.

 2. سلام بر استاد لعلی دانا
  حساب پس انداز در بانک کائنات بسیار عالیه
  بسیار ازتون سپاسگزارم چون خیلی از باورهای منفی منو
  عوض کرد
  سلامت و کامیاب باشید

 3. سلام. شما جزو اون دسته آدمهایی هستید که دارای انرژی مثبتی برای ایجاد تغییر و تحول افکار راکد و منتظر معجزه از آسمان هستید. شما به دیگران یاد می‌دید که معجزه در زمین اتفاق میافته و معجزه ی هر کسی به دست خودش خلق میشه. امیدوارم که در این راه موفق باشید. من قانون جذب رو حدود ۱۴ سال پیش به طور تجربی خودم شناختم و عمل کردم. خدا را شکر به نتیجه اش هم رسیدم. هر جا هم که موفق نشدم چز خودم کسی مقصر نبوده. چون خودم کوتاهی کردم. مخالف اون ادمهای هستم که مدام تقصیر رو گردن اجتماع، دیگران، شرایط و .. میاندازند تا وجدان خودشون رو اسودنه کنند. واقعا برای رسیدن به هر هدفی تلاش و کوشش نیاز هست. ممنونم از شما و اندیشه و بیان پرانرژی و مثبت شما.

 4. عرض سلام خسته نباشد!
  خیلی متشکرم بابت ارسال ویودیو آموزنده تان واقع من بادیدن این ویودیو فکر میکنم از خواب بیدار شدم و باید تلاش کنم تا به موفقیت برسم. ممنونم خیلی

 5. اقای لعلی بزرگوار واقعا از شما ممنونم بخاطر فایل بسیار انرژی بخش و ارزشمندی که در اختیار ما قرار دادین.خیلی خیلی مفید بود.متشکرم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X